Na boisku treningowym GKS „Górnik” Łęczna 29 czerwca odbył się Powiatowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Starosty Łęczyńskiego. Zawody były rozgrywane w dwóch kategoriach wiekowych: 30+ i 50+.

W kategorii 30+ wzięły udział drużyny z Ludwina, Łęcznej, Albertowa i GPD-1 Bogdanka, natomiast w kategorii 50+ drużyny z Łęcznej, Bychawy oraz Ludwina. Turniej rozgrywany był  systemem każdy z każdym, 2×15 min. Rozgrywkom towarzyszyła piękna pogoda i doping kibiców.

Wyniki meczów w kat. 50+: Łęczna – Ludwin 2 :0, Ludwin – Bychawa  2:0, Łęczna – Bychawa 4:2.

Końcowa klasyfikacja: I miejsce: Łęczna 6 pkt, II miejsce: Ludwin 3 pkt, III miejsce: Bychawa 0 pkt. Królem strzelców został Marek Jerzyna (Bychawa), najlepszym zawodnikiem Mirek Kosowski (Ludwin), a najlepszym bramkarzem Piotr Gęba.

Wyniki meczów w kat. 30+: Albertów – GPD-1  6:1, Łęczna – GPD-1 6:1,  Łęczna – Albertów  4:3.

Końcowa klasyfikacja: I miejsce: Łęczna 6 pkt, II miejsce: Albertów 3 pkt, III miejsce: GPD-1 Bogdanka 0 pkt. Królem strzelców został Marcin Kędzierski (Łęczna), najlepszym zawodnikiem Mateusz Serafin (Albertów), a najlepszym bramkarzem Damian Radko (Albertów).

Organizatorem zawodów był UKS „Banita” Milejów i Oldboje z Łęcznej. Na zakończenie turnieju wyróżnionym zawodnikom i drużynom wręczono Puchary i nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Łęcznej, Urząd Miasta Łęczna  i LW „Bogdanka” S.A. Zadanie było współfinansowane ze środków finansowych Powiatu Łęczyńskiego.