powiat łęczyński
facebook youtube bip epuap mapa strony kontrast strony powieksz tekst

Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z opiekunami na I Plenerowy Piknik Rekreacyjny pod hasłem „Radość dzieciom”, który odbędzie się z okazji Dnia Dziecka i przeniesienia Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Łęcznej. Impreza odbędzie się 31 maja 2019 r. od godz. 11.00 na terenach przy siedzibie Starostwa Powiatowego w Łęcznej. Organizatorem pikniku jest Stowarzyszenie „Schody Życia”.

Piknik towarzyszył będzie uroczystemu otwarciu nowych pomieszczeń Poradni. Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna znajdująca się obecnie na III piętrze budynku przy Al. Jana Pawła II 95 zostaje przeniesiona na parter tej samej lokalizacji aby ułatwić możliwość skorzystania z jej usług osobom niepełnosprawnym, starszym, chorym czy też rodzicom z małymi dziećmi.

W programie pikniku m.in.: prezentacje artystyczne dzieci i młodzieży z placówek oświatowych z terenu powiatu łęczyńskiego, pokazy Stowarzyszenia „Chorągiew” Zamku z Zawieprzyc oraz Słowiańskiego Grodu z Wólki Bieleckiej; prezentacje z udziałem służb ratowniczych i mundurowych z udzielania pierwszej pomocy, kodeksu zachowania się na drodze i w sytuacjach niebezpiecznych oraz historii polskiej wojskowości połączone z pokazem sprzętu służb mundurowych. Ponadto w programie: stoisko wirtualnej rzeczywistości 3D, dmuchany plac zabaw oraz zabawy ruchowe pod okiem animatorów.

Zapraszamy serdecznie.