21 marca Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół Nr 2 im. Simona Bolivara w Milejowie wraz z opiekunem panią Agatą Barbachowską zorganizował konkurs „Rozpoznaj swojego nauczyciela”. Celem zabawy było rozszyfrowanie przez innych uczniów, jak wyglądali ich obecni nauczyciele w dzieciństwie lub wczesnej młodości.

Osiemnastu nauczycieli i pracowników szkoły, których widzą na co dzień, ukryło się na zdjęciach z przeszłości. Domysłom nie było końca. Uczniowie przyjęli różne techniki detektywistyczne: próbowali w pojedynkę, tworzyli grupy dochodzeniowe, byli też tacy, którzy próbowali podstępem wydobyć niezbędne informacje od samych nauczycieli.

Nauczyciele także chętnie rozpoznawali swoich kolegów i koleżanki. Nieomylna okazała się być pani Renata Nowomińska.

Zwycięzcami tego niezwykle trudnego konkursu zostali: I miejsce – drużyna: Katarzyna Staszczyk, Aleksandra Pierścińska, II miejsce – drużyna: Iga Motyl, Sebastian Pągowski, III miejsce ex aequo – drużyna: Weronika Misiak, Paulina Stańko oraz drużyna: Kinga Michalak, Weronika Gajosz, Łukasz Ścierka.

Gratulujemy!