Dzięki staraniu władz Powiatu Łęczyńskiego od 18 marca wraca komunikacja publiczna na trasie Łęczna – Spiczyn – Łęczna przez Kolonię Stara Wieś, Ludwin, Zezulin, Stoczek, Kijany, Nowogród, Kolonię Trębaczów. Obsługi przewozów podjęła się firma Wismar.

Starosta Łęczyński dnia 13.03.2019 r. wydał zezwolenie na wykonywanie przewozów osób w ramach linii regularnej Łęczna – Spiczyn – Łęczna przebiegającej przez Łęczna Dworzec, Kolonia Stara Wieś, Ludwin, Zezulin, Stoczek, Kijany, Spiczyn, Nowogród, Kolonia Trębaczów.

Połączenia zostaną wznowione od 18.03.2019 r., będą wykonywane 3 kursy komunikacji zwykłej na trasie:

• Łęczna – Spiczyn – Łęczna – kierunek Ludwin, Zezulin, Nowogród (1 kurs),
  • Łęczna- Spiczyn – Łęczna – kierunek Nowogród, Zezulin Ludwin (2 kursy).

Godziny kursowania:
a) Odjazdy z przystanku Łęczna Dworzec do Spiczyna (Urząd Gminy): 7.05, 10.05, 14.40;
b) Odjazdy ze Spiczyna (Urząd Gminy) do Łęcznej, przystanek Łęczna Dworzec: 7.31, 10.21, 14.56.