powiat łęczyński
facebook youtube bip epuap mapa strony kontrast strony powieksz tekst

9.03.2019 we Włodawie odbyły się Mistrzostwa Wojewódzkie w halowej piłce nożnej w kategorii „Old boy”, w których udział wzięły dwie drużyny z terenu powiatu łęczyńskiego – Łęczna i Ludwin.

Organizatorem zawodów było Wojewódzkie Zrzeszenie LZS w Lublinie. W Mistrzostwach prawo do gry mieli zawodnicy + 45 lat, urodzeni w roku 1974 i starsi.

W rozgrywkach wzięło udział 8 drużyn z terenu województwa lubelskiego. Drużyny były podzielone na dwie grupy. Czas trwania jednego meczu to 10 min. Powiat Łęczyński reprezentowały dwie drużyny:

• Łęczna (Ryszard Kurzępa, Zbigniew Kocowski, Artur Wilkowicz, Sławomir Stasikowski, Stanisław Paszkiewicz, Piotr Superson, Roman Świca, Stanisław Bosak) – koszulki biało-niebieskie,
  • Ludwin (Mariusz Marzec, Zbigniew Osemek, Krzysztof Ludwikowski, Adam Duklewski, Wiesław Bodzak, Grzegorz Oniszczuk, Arkadiusz Gramoszek) – koszulki czerwone.
    Zwycięzcą turnieju została drużyna z Białej Podlaski, drużyna Ludwin zajęła 4 miejsce, a Łęczna 8 miejsce, która jako jedyna pokonała mistrza z Białej Podlaskiej 2:1 w eliminacjach do finału.

Mistrzostwa toczyły się w miłej atmosferze. Na zakończenie mistrzostw drużyny otrzymały pamiątkowe puchary i medale.