powiat łęczyński
facebook youtube bip epuap mapa strony kontrast strony powieksz tekst

8 marca 2019 r. w Centrum Kultury w Łęcznej odbyło się spotkanie pod hasłem „Kobiecy wieczór z okazji Dnia Kobiet”. Wydarzenie obfitowało w atrakcje i występy, które miały umilić Paniom ten szczególny dla nich dzień.

Uczestniczki miały okazję wziąć udział w Warsztatach Piękna, pt. „Nowa Ty na wiosnę”, prowadzonych przez związane z firmą Mary Kay panie Katarzynę Tatarczak i Sylwię Szkutnik. Zrelaksowane i odmłodzone wiosennym makijażem mogły cieszyć się kolejnymi atrakcjami. A tego wieczoru było ich jeszcze kilka…

Pierwszym z artystycznych pokazów był mini recital w wykonaniu duetu Mileny Kowalskiej i Dawida Podgórskiego, którym akompaniowała na fortepianie Melania Szczepanowska. Usłyszeć można było utwory o tematyce miłosnej, których odbiorowi towarzyszyło wzruszenie i gromkie brawa.
Następnie na scenie pojawiła się grupa taneczna CUBANAME ze szkoły tańca SALSAme Dance Studio z Lublina. Tancerze zaprezentowali specyficzną odmianę salsy, czyli Ruedę de Casino, którą tańczyć może nieograniczona ilość osób. Dlatego też, oprócz pokazów, roztańczeni goście zaprosili na scenę uczestniczki wieczoru i wspólnie odtańczyli fragmenty choreografii. Talentu i zapału Paniom nie brakowało…

Kolejną gwiazdą wieczoru był gość specjalny, pan Michał Zaorski, iluzjonista, który oczarował i zaczarował zgromadzonych. Ogromny wdzięk i poczucie humoru dopełniały precyzję i kunszt prezentowanych sztuczek. Podczas występu nikt nie zniknął, za to panowała niewątpliwie magiczna atmosfera….

Dodatkową niespodzianką była loteria, w której Panie miały szansą wygrać różnorakie nagrody, a przez cały wieczór można było podziwiać i nabywać piękną biżuterię autorstwa pani Żanety Kowalskiej-Fudały oraz prowadzić babskie pogaduszki przy kawie i odrobinie słodkości.