powiat łęczyński
facebook youtube bip epuap mapa strony kontrast strony powieksz tekst

Wydział Obsługi Szkół i Placówek Oświatowych

Makara Dorota
Naczelnik wydziału obsługi szkół i placówek oświatowych
tel. 81 53 15239
e-mail: d.makara@powiatleczynski.pl

Siegieda Ewa
Zastępca naczelnika wydziału obsługi szkół i placówek oświatowych
e-mail: e.siegieda@powiatleczynski.pl

Białasiewicz Daria
Inspektor ds. księgowości i sprawozdawczości jednostek oświatowych
tel. 81 53 15237
e-mail: d.bialasiewicz@powiatleczynski.pl

Lutruk Katarzyna
Inspektor ds. księgowości i sprawozdawczości jednostek oświatowych
tel. 81 53 15237
e-mail: k.lutruk@powiatleczynski.pl

Brzozowska Monika
Inspektor ds. księgowości i sprawozdawczości jednostek oświatowych
e-mail: m.brzozowska@powiatleczynski.pl

Górniak Beata
Inspektor ds. księgowości i sprawozdawczości jednostek oświatowych
e-mail: b.gorniak@powiatleczynski.pl

Miśkiewicz Paulina
Inspektor ds. kadrowo-płacowych jednostek oświatowych
tel. 81 53 15236
e-mail: p.miskiewicz@powiatleczynski.pl

Jońska Beata
Inspektor ds. kadrowo-płacowych jednostek oświatowych
tel. 81 53 15236
e-mail: b.jonska@powiatleczynski.pl

Sternik Bogusława
Inspektor ds. kadrowo-płacowych jednostek oświatowych
tel. 81 53 15236
e-mail: b.sternik@powiatleczynski.pl

Pinkas Dominika
Podinspektor ds. administracyjno-gospodarczych jednostek oświatowych
tel. 81 53 15235
e-mail: d.pinkas@powiatleczynski.pl

Kwiatkowska Grażyna
Podinspektor ds. analizy i SIO
tel. 81 53 15236
e-mail: g.kwiatkowska@powiatleczynski.pl