powiat łęczyński
facebook youtube bip epuap mapa strony kontrast strony powieksz tekst

Rada Powiatu

Przewodniczący Rady Powiatu: 
BIEGAJ Arkadiusz Marian

Wiceprzewodniczący Rady Powiatu: 
JASKUŁECKA Jadwiga Danuta

Radni Rady Powiatu:
1. BIEGAJ Arkadiusz Marian
2. CHOLEWA Roman Władysław
3. CHOMA Artur Mariusz
4. CZECH Szymon
5. JASKUŁECKA Jadwiga Danuta
6. JASTRZĘBSKI Piotr
7. KANASZEWSKI Andrzej
8. KORNATKA Bożena Tamara
9. KOSIARSKI Teodor Edwin
10. NIWIŃSKI Adam
11. ONYSZKO Arkadiusz Jerzy
12. RYBAK Piotr
13. TARKOWSKI Mirosław
14. WIĘCŁAWSKA-SIWEK Małgorzata Anna
15. WIŚNIEWSKA Krystyna
16. WOLIŃSKI Paweł Sebastian
17. WOŹNIAK Michał

KOMISJE RADY POWIATU:

  1. Komisja Budżetu i Finansów
    • Bożena Kornatka – Przewodniczący
    • Michał Woźniak – Wiceprzewodniczący
    • Jadwiga Jaskułecka – Sekretarz
    • Roman Cholewa
    • Piotr Rybak
  2. Komisja Ochrony Zdrowia i Spraw Socjalnych
    • Mirosław Tarkowski – Przewodniczący
    • Piotr Jastrzębski – Wiceprzewodniczący
    • Arkadiusz Onyszko – Sekretarz
    • Arkadiusz Biegaj
    • Piotr Rybak
    • Krystyna Wiśniewska
    • Szymon Czech
  3. Komisja Oświaty, Kultury, Sportu i Promocji Powiatu
    • Paweł Woliński – Przewodniczący
    • Mirosław Tarkowski – Wiceprzewodniczący
    • Bożena Kornatka – Sekretarz
    • Arkadiusz Onyszko
    • Andrzej Kanaszewski
    • Teodor Kosiarski
    • Roman Cholewa
    • Artur Choma
  4. Komisja Rozwoju Gospodarczego, Rolnictwa, Ochrony Środowiska, Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego i Ochrony Konsumenta
    • Jadwiga Jaskułecka – Przewodniczący
    • Arkadiusz Onyszko – Wiceprzewodniczący
    • Michał Woźniak – Sekretarz
    • Arkadiusz Biegaj
    • Andrzej Kanaszewski
    • Teodor Kosiarski
    • Krystyna Wiśniewska
    • Roman Cholewa
    • Artur Choma
    • Piotr Rybak
  5. Komisja Rewizyjna
    • Szymon Czech – Przewodniczący
    • Adam Niwiński – Wiceprzewodniczący
    • Małgorzata Więcławska-Siwek – Sekretarz
    • Piotr Jastrzębski
    • Mirosława Tarkowska
  6. Komisja Skarg, Wniosków i Petycji
    • Małgorzata Więcławek-Siwek – Przewodnicząca
    • Szymon Czech – Wiceprzewodniczący
    • Mirosława Tarkowska – Sekretarz
    • Paweł Woliński
    • Adam Niwiński