powiat łęczyński
facebook youtube bip epuap mapa strony kontrast strony powieksz tekst

E-Urząd

Elektroniczna skrzynka podawcza Starostwa Powiatowego w Łęcznej

Elektroniczna skrzynka podawcza Starostwa Powiatowego w Łęcznej znajduje się na elektronicznej Platformie Usług Administracji Publicznej – ePUAP. W celu skorzystania z elektronicznej skrzynki podawczej należy założyć bezpłatne konto na platformie ePUAP (https://epuap.gov.pl).

Adres Elektronicznej Skrzynki Podawczej Starostwa Powiatowego w Łęcznej na platformie ePUAP: /Starostwo_Leczna/SkrytkaESP

Formularze elektroniczne Starostwa Powiatowego w Łęcznej można wyszukać na stronie internetowej https://epuap.gov.pl za pomocą następujących sposobów:

  1. Wybierając kolejno:
    • Alfabetyczna lista spraw
    • Inne klasyfikacje
    • woj. lubelskie
    • Powiat Łęczyński
  2. Wykorzystując funkcję „Szukaj w portalu ePUAP” wpisując w pole wyszukiwania frazę „Starostwo+Powiatowe+w Łęcznej” https://epuap.gov.pl/wps/myportal/strefa-klienta/katalog-spraw/profil-urzedu/Starostwo_Leczna

Spośród udostępnionych formularzy można wybrać konkretny formularz elektroniczny lub też pismo ogólne (do którego mogą być załączone pisma i dokumenty w różnych sprawach). W wyniku przesłania formularza elektronicznego do Starostwa Powiatowego w Łęcznej na platformie ePUAP automatycznie wygenerowane zostanie dla Państwa potwierdzenie wniesienia podania tzw. Urzędowe Poświadczenie Odbioru (UPO).