Zachęcamy do udziału w Powiatowym konkursie pn.” Wielkanocne przysmaki” skierowanym do Kół Gospodyń Wiejskich z terenu powiatu łęczyńskiego.

Przedmiotem Konkursu jest wyrób kulinarny charakterystyczny dla Świąt Wielkanocnych – mazurek wielkanocny o dowolnej wielkości i kształcie z zastosowaniem dowolnych technik.

Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest dostarczenie poprawnie wypełnionego Formularza zgłoszeniowego wraz z wyrobem kulinarnym (mazurek musi być zapakowany w przezroczystą folę i opatrzony metryczką z nazwą konkursu i nazwą wykonawcy) do Lokalnego Centrum Informacji Turystycznej Starostwa Powiatowego w Łęcznej, al. Jana Pawła II 95B, 21-010 Łęczna, do dnia 3 kwietnia 2023 r. do godz. 10.00.

Każdy Uczestnik Konkursu (KGW) może zgłosić tylko jednego mazurka!

Załączniki: