Zapraszamy do wzięcia udziału w kampanii społecznej „Kilometry Dobra”. Kampania organizowana jest w Polsce przez Polski Instytut Filantropii po raz szósty. Po raz drugi bierze w niej udział Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Łęcznej, prowadzące Warsztat Terapii Zajęciowej w Janowicy.

Jest to jedyna cykliczna i globalna akcja charytatywna, do której może przyłączyć się każda organizacja i zbierać pieniądze na własny cel.

WTZ w Janowicy za cel akcji wyznaczyło rozbudowę własnej placówki o mieszkania, gdzie osoby z niepełnosprawnością intelektualną mogłyby prowadzić samodzielne życie w warunkach zbliżonych do domu rodzinnego. Kampania „Kilometry Dobra” prowadzona na rzecz WTZ w Janowicy objęta jest Patronatem Honorowym Starosty Łęczyńskiego – Krzysztofa Niewiadomskiego.

Finał kampanii w Łęcznej odbędzie się 2 czerwca 2019 r.

Więcej informacji w załącznikach.