Łęczna, dn.30.09.2014r. Znak sprawy: ZP.272.4.07.2014
Wykonawcy
uczestniczący w postępowaniu

Zawiadomienie o wyborze najkorzystniejszej oferty
Działając w imieniu Zamawiającego, na podstawie art. 92 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2013r., poz. 907 z późn. zm.) zwanej dalej ustawą, zawiadamiam o wyborze najkorzystniejszej oferty w postępowaniu prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego na wykonanie robót budowlanych pn.: _ Poprawa parametrów technicznych urządzeń melioracji wodnych szczegółowych – na obiekcie scaleniowym: Ostrówek Podyski, Szczupak gmina Cyców powiat Łęczyński

Za ofertę najkorzystniejszą została uznana oferta złożona przez:
Grzegorz Niedźwiedzki Jolanta Hola
Usługi Transportowe, Rolnicze i Roboty Ziemno-Melioracyjne s.c. Niedźwieccy
Kulczyn 14A, 22-235 Hańsk Pierwszy
Uzasadnienie
Wyżej wskazana oferta jest najkorzystniejszą ofertą pod względem kryteriów oceny ofert określonych w SIWZ (tj. cena ofertowa brutto – waga 100%), którym to kryterium Zamawiający kierował się przy wyborze.
Wykonawca nie podlega wykluczeniu, oferta jest ważna, nie podlega odrzuceniu i uzyskała maksymalną liczbę punktów tj. 100 pkt.

W niniejszym postępowaniu oferty złożyli wykonawcy i uzyskali punktację zgodnie z poniższym.
Lp/
Nr oferty
Nazwa,
siedziba i adres wykonawcyPunktacja przyznana ofercie
w kryterium cena ofertowa
Łączna punktacja

1Ryszard Bernacki
PW BUDMEL
Nowy Antonin 1 21-136 Firlej85,38 pkt
2Grzegorz Niedźwiedzki Jolanta Hola
Usługi Transportowe, Rolnicze i Roboty Ziemno-Melioracyjne s.c. Niedźwieccy
Kulczyn 14A, 22-235 Hańsk Pierwszy100,00 pkt

Dziękujemy za udział w postępowaniu.

Adam Niwiński Starosta Łęczyński

Otrzymują: a/a.