ROZEZNANIE RYNKU – SZACOWANIE WARTOŚCI ZAMÓWIENIA
Powiat Łęczyński – Starostwo Powiatowe w Łęcznej zamierza udzielić zamówienia publicznego na świadczenie usług przeprowadzenia studiów podyplomowych dla nauczyciela kształcenia zawodowego oraz praktycznej nauki zawodu w Zespole Szkół Górniczych w Łęcznej w ramach projektu pn.: „Szkolnictwo zawodowe – dobry start na rynku pracy”, nr projektu RPLU.12.04.00-06-0011/16, realizowanego przez Powiat Łęczyński, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego Oś priorytetowa XII „Edukacja, kwalifikacje i kompetencje” Działanie 12.4 „Kształcenie zawodowe”.
Przedmiot zamówienia obejmuje przeprowadzenie studiów podyplomowych dla nauczycieli kształcenia zawodowego Zespołu Szkół Górniczych w Łęcznej
W celu oszacowania wartości zamówienia oraz przygotowania się do zamówienia publicznego zwracamy się z prośbą o udzielenie informacji na temat wstępnej kalkulacji cen szkoleń kod CPV: 80300000-7 Usługi szkolnictwa wyższego
Niniejsze zapytanie ma na celu wyłącznie rozeznanie cenowe rynku oraz uzyskanie wiedzy na temat kosztów związanych z planowanym zamówieniem publicznym. Przez przeprowadzenie studiów Zamawiający rozumie zapewnienie sal wykładowych spełniających warunki realizacji zajęć, wykładowców, materiałów szkoleniowych, ustalenie i przeprowadzenie egzaminów, wydania dyplomów ukończenia studiów. Studia podyplomowe skierowane będą do nauczycieli szkół prowadzących kształcenie zawodowe planujących podnieść swoje kompetencje i kwalifikacje zawodowe na kierunkach.
Celem studiów jest przygotowanie użytkowników procesów technologicznych uwzględniających obrabiarki sterowane numerycznie. Studia te oprócz podnoszenia kwalifikacji umożliwiają zdobycie specjalistycznej wiedzy oraz nabycie praktycznych umiejętności w zakresie nowoczesnych technik i technologii. Stąd też w programie oprócz standardowych bloków tematycznych są także praktyczne ćwiczenia z programowania obrabiarek numerycznych. Dodatkowym atutem studiów podyplomowych są planowane zajęcia z języka angielskiego technicznego.

W celu rozeznania rynku, zwracamy się z prośbą o podanie szacunkowych kosztów realizacji zamówień dla następujących studiów podyplomowych dla nauczycieli:
1) zakup miejsca na studiach podyplomowych dla nauczyciela Zespołu Szkół Górniczych w Łęcznej–dwusemestralnych dla 1 osoby na kierunku „Programowanie obrabiarek CNC”:
-programowanie tokarek i frezarek CNC
– badanie, monitorowanie i nadzorowanie obrabiarek CNC
– podstawy programowania obrabiarek CNC
– nowoczesne materiały i narzędzia skrawające
– technologia maszyn
– komputerowe projektowanie procesów obróbki toczeniem i frezowaniem
– zajęcia praktyczne ćwiczenia z programowania obrabiarek numerycznych.

W załączniku szczegółowe informacje na temat studiów.
ZAŁĄCZNIK : Formularz szacowania wartości zamówienia

Zapytanie ma na celu określenie wartości szacunkowej niezbędnej do przeprowadzenia postępowania o udzielenie zamówienia publicznego zgodnie z przepisami ustawy Prawo zamówień publicznych i nie stanowi oferty w myśl art. 66 Kodeksu Cywilnego, jak również nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych.

Prosimy o przesłanie szacunkowych kosztów realizacji dla każdego z w/w zadań na załączonym formularzu na adres: zamówienia@powiatleczynski.pl
Autor: Zespół ds. realizacji projektu Projekt „Szkolnictwo zawodowe – dobry start na rynku pracy”