IPR. 272.4.12.2016 Łęczna, dnia ….11.2016r.

Zainteresowani Wykonawcy

Pytania i odpowiedzi do przetargu nr 2

Dotyczy: przetargu nieograniczonego, znak: IPR. 272.4.12.2016 na : sukcesywne dostawy do siedziby Powiatowego Zakładu Aktywności Zawodowej w Łęcznej artykułów spożywczych, według podziału na 8 zadań
Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego wpłynęły następujące pytania, – dotyczące zadania nr 2 – art. rolno-spożywcze szczegółowego formularza potrzeb.
Pyt.1 Czy w poniższych pozycjach jednostka miary jest prawidłowa i czy w związku z tym wycenie podlegają opakowania czy kilogramy?

poz. 9 groch łuskany 0,50kg planowana ilość 30 j.m kg

poz.11 grzyby suszone borowiki 30g planowana ilość 30 j.m. kg

poz 16 mak sypki 500g planowana ilość 60 j.m. kg

poz 29 soczewica 0,50kg planowana ilość 60 j.m. kg

poz 30 susz owocowy 500g planowana ilość 50 j.m. kg

Ad.1 Zamawiający informuje, że podane, planowane ilości są zgodne z podaną jednostką wagi. Zamawiający wyraża zgodę na wycenę opakowania po dostosowaniu wyceny do podanych jednostek.

Zamawiający informuje, że pytania oraz odpowiedzi stają się integralną częścią SIWZ
i będą wiążące przy składaniu ofert.