IPR. 272.4.4.2016 Łęczna, dnia 04.07.2016r.

Zainteresowani Wykonawcy

Pytania i odpowiedzi do przetargu nr 1

Dotyczy: przetargu nieograniczonego, znak: IPR. 272.4.4.2016 na : Informatyzacja powiatowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego poprzez skanowanie zasobu oraz włączenie do systemu zarządzania zasobem geodezyjnym i kartograficznym OŚRODEK firmy Geobid Sp. z o.o.

Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego wpłynęły następujące pytania, na które udzielono odpowiedzi:

1. W nawiązaniu do rozdziału VI struktura skanów na dysku pkt. 6 „W sytuacji kiedy w operacie podlegającym skanowaniu strony nie są ponumerowane, to przed skanowaniem Wykonawca zanumeruje kolejno strony operatu umieszczając kolejny numer strony na środku górnej części kartki w kolorze zielonym”. Czy są Państwo w stanie podać procentowo przybliżony rząd wielkości operatów które mogą podlegać paginacji?

Ad. 1. Szacunkowo do około 5% operatów może podlegać paginacji.

Zamawiający nie widzi potrzeby na obecnym etapie postępowania przesunięcia terminu składania ofert na termin późniejszy.

Zamawiający informuje, że pytania oraz odpowiedzi stają się integralną częścią SIWZ
i będą wiążące przy składaniu ofert.

Z poważaniem:

…………………………………