Znak sprawy: IPR.272.1.43.2018
Łęczna 03.09.2018r
Wykonawcy
Dotyczy: postepowania o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonego w trybie zapytania ofertowego na „Szkolenia dla pracowników pełniących rolę koordynatora rodzinnej pieczy zastępczej Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Łęcznej”

Pytanie 1.
pytanie dot. zapytania ofertowego na „Szkolenie dla pracowników pełniących rolę koordynatora rodzinnej pieczy zastępczej PCPR w Łęcznej” dotyczące okresu realizacji. Kurs trenerski PRIDE trwa od października 2018 do kwietnia 2019 roku. nie możemy zobowiązać się do okresu realizacji podanym w szczegółowym opisie zamówienie (zał. nr 2) część I pkt. 9.
Czy istnieje możliwość uwzględnienia w zapytaniu ofertowym w/w terminu?

Odpowiedź:
Zamawiający wyraża zgodę na zmianę terminu wykonania zamówienia zgodnie z trwaniem kursu trenerskiego PRIDE od października 2018 do kwietnia 2019 roku.