.

IPR.272.1.6.2017Łęczna, dnia 27.01.2017r.

Pytania i odpowiedzi nr 1
do zapytania ofertowego.

Dotyczy: zapytania ofertowego na świadczenie kompleksowej usługi przewozowej i organizacyjnej rekreacji dla grupy ok. 35 pracowników Starostwa Powiatowego w Łęcznej, polegającej na organizacji 4 – dniowej wycieczki autokarowej, narciarsko – SPA-wellnes ( wyjazd zimowy i SPA) w Polsce.
Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego wpłynęły następujące pytania:

Pyt. 1 Czy termin wyjazdu może ulec malej zmianie na 05.03-08.03.2017 ?
Z uwagi na przedłużanie się procesu zamówienia, duża część hoteli jest już zajęta w podanych terminach – zmiana terminu pozwoli na obniżenie ceny i dopasowanie ofert do Państwa zapotrzebowania.

Odp. Zamawiający nie wyraża zgody na zmianę planowanego terminu wyjazdu.
Zamawiający podtrzymuje prognozowane terminy wyjazdu w dniach: 02.03-05.03. 2017r. lub 04.03- 07.03.2017r.

Zamawiający informuje, że pytania oraz odpowiedzi stają się integralną częścią zapytania ofertowego i będą wiążące przy składaniu ofert.