AG.272.1.13.2017 Łęczna, dnia 22.03.2017r

Zainteresowani Wykonawcy

Dotyczy zapytania ofertowego na dostęp do elektronicznego systemu informacji prawnej z bieżącą aktualizacją;

Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego wpłynęły następujące pytania:

1. Czy Zamawiający w zakresie IV Prawo miejscowe, dopuści System Informacji Prawnej zawierający komplet aktów Prawa miejscowego od 2009 r. ujednoliconych w zakresie najważniejszych dziedzin?
    Odpowiedź; TAK, Zamawiający dopuści taki system.
  2. Czy Zamawiający dopuści System Informacji Prawnej, nie posiadający następujących funkcjonalności:
  • wyszukiwanie wg. gminy, powiatu;
  • wyszukiwanie wg. dowolnie wybranej liczby dzienników resortowych;
  • wyszukiwanie wg. oceny orzecznictwa co do aktualności;
  • zawężenie listy wynikowej do kryterium autora dokumentu;
  • wyszukiwanie orzeczenia po roli w składzie orzekającym?
    Odpowiedź: TAK, Zamawiający dopuści taki system.
  1. Czy poprzez wymóg zawarty w opisie przedmiotu zamówienia w zakresie relacji ujednolica-ujednolicony przez to należy rozumieć możliwość przejścia z poziomu tekstu aktu prawnego pomiędzy tekstem przed ogłoszeniem tekstu jednolitego i po ogłoszeniu takiego tekstu?
    Odpowiedź: Zamawiający informuje, iż odstępuje od tego wymogu.
  2. W ramach wymagań dotyczących funkcjonalności systemu informacji prawnej Zamawiający oczekuje możliwości wyszukiwania projektów ustaw wg daty wpływu projektu, wnioskodawcy, numeru druku.
    Czy wymaganie Zamawiającego spełni system posiadający wyszukiwanie projektów ustaw wg: wnioskodawcy, numeru druku, aktualności projektu, kadencji Sejmu?
    Odpowiedź: TAK. Taki system spełni wymagania Zamawiającego. Sekretarz Powiatu /-/ Kazimierz Radko