IPR.272.4.3.2016
Łęczna, dnia 10.08.2016r.

Zainteresowani Wykonawcy

Pytania i odpowiedzi do przetargu nr 1

Dotyczy: przetargu nieograniczonego, znak: IPR. 272.4.3.2016 na : Modernizację kompleksu boisk sportowych przy Zespole Szkół Górniczych w Łęcznej.

Zamawiający informuje, iż w przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego wpłynęły następujące pytania, na które udzielono odpowiedzi:
Lp.PytanieOdpowiedź
1.Proszę o dopuszczenie nawierzchni ze sztucznej trawy, która posiada Certyfikat FIFA 1 STAR, którego data ważności upłynęła w 2014r.Zamawiający dopuszcza zastosowanie nawierzchni ze sztucznej trawy, która posiada Certyfikat FIFA 1 Star, pod warunkiem, iż pozostałe warunki techniczne
i materiałowe pozostają zgodne z dokumentacją projektową.
Zgodnie z dokumentacją projektową certyfikat FIFA dla oferowanej trawy syntetycznej powinien być uzyskany w okresie ostatnich 3 lat od daty złożenia oferty i być aktualny na dzień jej złożenia.

Zamawiający nie widzi potrzeby na obecnym etapie postępowania przesunięcia terminu składania ofert na termin późniejszy.

Zamawiający informuje, że pytania oraz odpowiedzi stają się integralną częścią SIWZ i będą wiążące przy składaniu ofert.

Z poważaniem: