IPR.272.4.1.2017 Łęczna, dnia 27.02.2017r.

INFORMACJA DO ZAINTERESOWANYCH WYKONAWCÓW

Dotyczy: Postępowania prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na sukcesywne dostawy do siedziby Powiatowego Zakładu Aktywności Zawodowej w Łęcznej artykułów spożywczych i mleczarskich według podziału na 2 zadania.
W związku z zadanymi pytaniami, które zostały opublikowane na stronie internetowej www.powiatleczynski.pl w dniu 21.02.2017r. Zamawiający informuje, iż jest w trakcie przygotowywania odpowiedzi na zadane pytania i modyfikacji SIWZ.
W związku ze złożonością przedmiotu zamówienia planowane są zmiany zapisów SIWZ w zakresie m.in. opisu przedmiotu zamówienia, warunków udziału jak i szczegółowych formularzy oferty.
Opisane zmiany będą prowadziły do zmiany ogłoszenia o zamówieniu i co za tym idzie przesunięcia terminu składania ofert.
Zamawiający informuje, że wszystkie zmiany dotyczące przedmiotowego postępowania przekaże do publicznej wiadomości w terminie późniejszym, zachowując terminy umożliwiające Wykonawcom przygotowanie i złożenie ofert w sposób uwzględniający dokonane zmiany.