Po raz kolejny zawodnicy oraz trenerzy z terenu powiatu łęczyńskiego, którzy odnieśli sukcesy w swoich dyscyplinach sportu otrzymali stypendia oraz nagrody.

Stypendium sportowe przyznano zawodnikom Ludowego Klubu Sportowego „ISKRA” w Spiczynie: Szymonowi Chmielewskiemu, Hubertowi Mazurkowi oraz Bartłomiejowi Żurawiowi (dyscyplina zapasy – styl wolny) oraz zawodniczce MGKS „Gwarek” Łęczna Natalii Niedobylskiej (dyscyplina boks).

Uroczyste przekazanie nagród i stypendiów odbyło się 14 maja w Starostwie Powiatowym w Łęcznej. Wszystkim wyróżnionym i nagrodzonym podziękowania za wkład w promocję naszego powiatu oraz życzenia dalszego rozwoju sportowego i osiągnięcia jak najwyższych wyników sportowych złożył Wicestarosta Dawid Kostecki.