Łęczna, dnia 13.10.2017r.

MODYFIKACJA TREŚCI SPECYFIKACJI ZAPYTANIA OFERTOWEGO

INFORMACJA O ZMIANIE TREŚCI SPECYFIKACJI ZAPYTANIA OFERTOWEGO (FORMULARZA OFERTOWEGO – ZAŁĄCZNIK Nr.1)
Dotyczy: postępowania na ,,Zakup z dostawą wyposażenia gastronomicznego do siedziby Powiatowego Zakładu Aktywności Zawodowej w Łęcznej.” PZAZ.XI.272.1.4.2017r.

W związku z wykrytym błędem w Specyfikacji Zapytania Ofertowego (Formularzu Ofertowym – załącznik Nr 1) Zamawiający informuje, że dokonuje zmiany treści Specyfikacji Zapytania Ofertowego w następującym zakresie:
Pozycja Nr 8:
Dotychczasowy zapis: Pokrywa GN 1/2 ze stali nierdzewnej, typu ,,Katalog Stalgast” numer katalogowy 112000
Zmienia się na zapis: Pokrywa GN 1/2 ze stali nierdzewnej, typu ,, Katalog Stalgast” numer katalogowy 112001, pasująca do pojemnika gastronomicznego 1/2
Pozycja Nr 9:
Dotychczasowy zapis: Pokrywa GN 1/3 ze stali nierdzewnej, typu ,,Katalog Stalgast” numer katalogowy 113000
Zmienia się na zapis: Pokrywa GN 1/2 ze stali nierdzewnej, typu ,, Katalog Stalgast” numer katalogowy 113001, pasująca do pojemnika gastronomicznego 1/3

Powyższa modyfikacja stanowi integralną część Specyfikacji Zapytania Ofertowego.
Dokonana przez Zamawiającego zmiana Specyfikacji Zapytania Ofertowego nie powoduje przedłużenia terminu składania ofert.

Małgorzata Paprota