Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości  zaprasza zainteresowanych przedsiębiorców do skorzystania z oferty bezpłatnych kursów on-line „Akademii PARP”. „Media społecznościowe w biznesie” – poziom podstawowy i zaawansowany – to jeden z nowszych proponowanych kursów dostępnych na stronie Agencji. Materiał ma na celu pomóc zrozumieć przedsiębiorcom znaczenie i specyfikę mediów społecznościowych.

Media społecznościowe otwierają szereg możliwości, dzięki którym właściciele firm mogą wpłynąć na rozpoznawalności swojej marki i zbudować zaufanie wśród odbiorców. Otwarcie się na nowe strategie to często klucz do sukcesu firmy. Dzięki materiałom przygotowanym przez akademię PARP przedsiębiorcy dowiedzą się jak być rozpoznawalnym, jak uatrakcyjnić produkt czy usługę, jak odnaleźć się w obecnej sytuacji związanej z pandemią COVID-19 i z sukcesem prowadzić firmę.

Link do kursu: http://www.akademia.parp.gov.pl/course/view.php?id=19