W związku z zagrożeniem, wynikającym z rosnącej liczby zachorowań spowodowanych koronawirusem SARS-CoV-2 i w trosce o bezpieczeństwo Państwa i Państwa rodzin, zwracamy się z prośbą o ograniczenie osobistych wizyt w Starostwie Powiatowym w Łęcznej.

Ograniczenie nie dotyczy spraw wymagających osobistego stawiennictwa.Informacje, związane z prowadzonymi postępowaniami w indywidualnych spawach, udzielane są telefonicznie przez poszczególne wydziały.

Informujemy również, że niezbędną dokumentację, dotyczącą prowadzonych postępowań, możecie Państwo dostarczyć za pośrednictwem poczty.Zachęcamy do korzystania z kontaktu za pośrednictwem Elektronicznej Skrzynki Podawczej (ESP), poczty elektronicznej oraz telefonu.

Starostwo Powiatowe w Łęcznej
al. Jana Pawła II 95 A