Jesteś lokalnym wytwórcą z powiatu łęczyńskiego? Masz wyjątkowy produkt, usługę lub wyrób, którym chcesz się pochwalić szerszej publiczności?

Zgłoś się do IV edycji konkursu „Markowy Produkt Powiatu Łęczyńskiego 2024” i zdobądź prestiżowe wyróżnienie!

Zwycięstwo w konkursie to:
• Szanse na wyróżnienie na tle konkurencji i podkreślenie wyjątkowości Twojej oferty.
• Prestiżowy tytuł i logo „Markowy Produkt Powiatu Łęczyńskiego 2024”, które staną się wizytówką Twojej działalności.
• Możliwość szerokiej promocji swojego biznesu i dotarcia do nowych klientów.
• Satysfakcja z przyczynienia się do rozwoju lokalnej gospodarki i promocji regionu.

Jeśli:
• Mieszkasz w powiecie łęczyńskim i prowadzisz działalność produkcyjną, usługową lub rękodzielniczą.
• Twój produkt, usługa lub wyrób rękodzieła charakteryzuje się wysoką jakością, unikalnością i nawiązuje do lokalnych tradycji.
• Chcesz promować swój biznes i dotrzeć do szerszego grona odbiorców.
• To ten konkurs jest właśnie dla Ciebie!

Zgłoszenia przyjmujemy do 9 sierpnia 2024 r.

Nie czekaj – zgłoś się już dziś i zdobądź prestiżowy tytuł „Markowego Produktu Powiatu Łęczyńskiego 2024”.

Regulamin konkursu i karta zgłoszeniowa dostępne są poniżej.

Zapraszamy.