Szanowni Państwo,

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego w Lublinie zaprasza przedsiębiorców z województwa lubelskiego do udziału w wydarzeniu targowo-wystawienniczym pn. Międzynarodowe Targi Automechanika Frankfurt (Niemcy), w terminie 10-14.09.2024 r. (+/- 1 dzień).

Ogłoszenie o naborze skierowane jest do przedsiębiorców z sektora MŚP (mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa) prowadzących działalność na terenie województwa lubelskiego, tj. posiadających siedzibę lub co najmniej oddział na terenie województwa lubelskiego minimum 6 miesięcy (na dzień złożenia wniosku) z branży motoryzacyjnej (zgodnie z tematyką Targów).

Województwo Lubelskie zakupiło stoisko wystawiennicze na Targach Automechanika Frankfurt 2024 (w załączeniu przesyłam plan Targów, Województwo Lubelskie dysponować będzie powierzchnią ok. 50 m kw. w ramach powierzchni 6.1).

Targi Automechanika są wyjątkowe pod względem zakresu i głębokości asortymentu. Jest on podzielony na następujące segmenty produktowe:

– akcesoria i personalizacja,

– karoseria i lakier,

– myjnia samochodowa, pielęgnacja i detailing,

– łączność i autonomiczna jazda,

– diagnostyka i naprawa,

– rozwiązania i usługi cyfrowe,

– elektryka i elektronika,

– oleje, smary i paliwa,

– opony i koła.

Szczegóły w załączniku.

Poniżej link do naboru:

OGŁASZAMY NABÓR! Międzynarodowe Targi Automechanika Frankfurt – Departament Gospodarki i Wsparcia przedsiębiorczości (lubelskie.pl)

Nazwa wydarzenia  Wydarzenie targowo-wystawiennicze pn. Międzynarodowe Targi Automechanika Frankfurt 2024
Miejsce (miasto/kraj)Frankfurt / Niemcy
  Termin wyjazdu (data rozpoczęcia i zakończenia wyjazdu)Planowany termin: 10-14.09.2024 r. (+/- 1 dzień)
Cel i opis wyjazduZgodnie z Regulaminem, celem udziału przedsiębiorców w Wyjeździe jest wzmocnienie potencjału eksportowego firm z sektora MŚP z województwa lubelskiego oraz ekspansja MŚP na rynki zagraniczne, w tym wzrost ich potencjału eksportowego i rozpoznawalności w oparciu o zdiagnozowane kluczowe sektory stanowiące o konkurencyjności regionu, a także nawiązanie nowych kontaktów biznesowych przez MŚP z regionu oraz zdobycie nowych rynków zbytu i kanałów dystrybucji. Wydarzenie targowo-wystawiennicze pn. Międzynarodowe Targi Automechanika Frankfurt 2024
Wartość Wyjazdu[1]30 000,00 zł
Koszty kwalifikowalne [2]1)    koszty transportu (przelot) 2)    koszty ubezpieczenia osobowego obejmujące m.in. ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków i ubezpieczenie zdrowotne, 3)    koszty zakwaterowania, 4)    koszty zakupu powierzchni wystawienniczej wraz z zabudową, 5)    koszty zakupu biletów wstępu na targi
Wnioskowana kwota pomocy de minimis[3]30 000,00 zł
Źródła finansowania Wyjazdu  „Marketing Gospodarczy Województwa Lubelskiego III” wspófinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-2027, Priorytet II Transformacja gospodarcza i cyfrowa regionu, Działanie 2.7 Lubelskie MŚP na rynkach zagranicznych

Uczestnicy wyjazdu we własnym zakresie pokrywają:

• koszty zakupu wiz,
  • koszty wykonania testu na COVID19 i/lub innych badań/testów w przypadku nałożenia takiego obowiązku,
  • diety pobytowe oraz koszty wyżywienia,
  • koszty spóźnień Uczestnika na zaplanowane transfery i związane z tym koszty dodatkowego zakwaterowania, zmiany w rezerwacji biletu itp.,
  • inne koszty dodatkowe związane z udziałem w Wyjeździe.

W ramach dofinansowania, stanowiącego pomoc de minimis, Województwo Lubelskie pokryje 100% kosztów uczestnictwa przedsiębiorcy, z zastrzeżeniem, że kwota przewidziana w Ogłoszeniu o naborze może ulec zmianie. Ostateczny koszt uczestnictwa w Wyjeździe znany będzie po jego zakończeniu na podstawie faktur otrzymanych przez Województwo Lubelskie od wykonawców usług związanych z organizacją uczestnictwa w Wyjeździe.

PRZEDŁUŻAMY TERMIN NADSYŁANIA WNIOSKÓW!

Nowy termin:

8 lipca 2024 r.