Zachęcamy do udziału w Powiatowym konkursie Na Najsmaczniejsze Ciasto Owocowe

„Ciasto z Owocami Lata” skierowany do Kół Gospodyń Wiejskich z terenu powiatu łęczyńskiego.

Przedmiotem Konkursu jest upieczenia dowolnego ciasta  z polskimi owocami sezonowymi.

Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest zgłoszenie się do dnia 21 czerwca 2024 roku za pośrednictwem wypełnionego formularza zgłoszeniowego, elektronicznie na adres e-mail a.jasinska@powiatleczynski.pl lub osobiście w Biurze Informacji Turystycznej Starostwa Powiatowego w Łęcznej Al. Jana Pawła II 95.

Finał konkursu odbędzie się w Parku Podzamcze – Podzamcze 2, 21-010 Łęczna w dniu 6 lipca 2024 r. o godz. 15:30 podczas wydarzenia „Zlot Pojazdów Zabytkowych – Piknik Rodzinny”. Spotkaniu będzie towarzyszyć I etap konkursu kulinarnego dla Kół Gospodyń Wiejskich pod nazwą „Bitwa Regionów”.

Zachęcamy do uczestnictwa!