Sezon rowerowy w pełni! 🚴‍♀️🚴

Znalazłeś stary rower?

Samą ramę?

A może dobre opony?

Teraz pewnie zastanawiasz się, co zrobić ze starymi, nieużywanymi częściami i dwoma kółkami?

Nie wyrzucaj ich! ❌

Weź udział w zbiórce, którą organizuje Starostwo Powiatowe w Łęcznej, która wesprze dzieciaki z Naszych jednostek!

ℹ️Do punktu zbiórki rowerów możesz przynieść:

➖nowe i używane rowery dowolnej wielkości i w każdym stanie,

➖części rowerowe, ramy, koła,

➖akcesoria rowerowe – m.in. kaski, światełka, zapięcia

➖narzędzia przydatne przy naprawie rowerów.

Zebrane rowery, zostaną odrestaurowane przez Zespół Szkół Rolniczych w Kijanach, tak aby były bezpieczne w użytkowaniu na drodze. Przekazane zostaną do naszych jednostek takich jak: Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Podgłębokiem czy Placówka Opiekuńczo Wychowawcza w Kijanach. Oby mogły wspomagać Nasze dzieciaki w tym wakacyjnym okresie umożliwiając im wycieczki nad jeziora czy ścieżki przyrodnicze.

Rowery można przekazywać bezpośrednio do Starostwa Powiatowego w Łęcznej lub do Zespołu Szkół Rolniczych w Kijanach.

Może być zdjęciem przedstawiającym rower