powiat łęczyński
facebook youtube bip epuap mapa strony kontrast strony powieksz tekst

Drogie dzieci, drodzy uczniowie,
Z całego serca pragniemy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia i gorące gratulacje z okazji zakończenia roku szkolnego. Doskonale wiemy, że jest to ważne wydarzenie w Waszym życiu, symbolicznie kończące kolejny etap Waszej nauki i otwierające drzwi do nowych możliwości, przygód, ale i wyzwań.
Przez ten rok i wszystkie poprzednie lata edukacji, pokazaliście ogromną determinację, pracowitość i zaangażowanie. Dla wielu z Was okres ten był wyjątkowo ciężki z powodu zmiany trybu nauki, który znacząco wpłynął na komfort Waszej edukacji.
Chcemy podziękować Wam za Waszą wytrwałość i wysiłek, który z pewnością przyniósł pożądane efekty i stanowi ogromną radość dla Waszych rodziców i nauczycieli, którzy obserwowali Wasz rozwój od samego początku- byli świadkami Waszych osiągnięć, zmagań i sukcesów.
Drodzy uczniowie, pamiętajcie że edukacja to nie tylko zdobywanie wiedzy z podręczników, ale również rozwijanie niezbędnych umiejętności społecznych, odkrywanie swoich pasji i zawieranie przyjaźni na całe życie.
Przed Wami wspaniały czas- wakacje. Życzymy Wam niezapomnianych chwil pełnych relaksu i radości. Korzystajcie z wolnego czasu, spędzajcie go radośnie z rodziną i przyjaciółmi, odpoczywajcie i nabierajcie sił na kolejne wyzwania, aby od września (lub października) wykorzystać pełnię swojego potencjału.
Dzisiaj w naszym regionie odbyło się wiele uroczystości zakończenia roku szkolnego, delegacji Starostwa Powiatowego w Łęcznej udało się pojawić aż w sześciu placówkach- w każdej z nich wykonaliśmy dla Państwa relację zdjęciową, którą zobaczyć można na naszym Facebooku. Oto lista placówek, które odwiedziliśmy:
-Zespół Szkół Górniczych w Łęcznej, obecna była Sekretarz Powiatu Wioletta Wachewicz
-Szkoła Mistrzostwa Sportowego Górnik Łęczna, obecna była Naczelnik Wydziału Obsługi Szkół i Placówek Oświatowych Dorota Makara. Na miejscu pojawił się również Maciej Grzywa, Prezes Fundacji Akademia Sportu Górnik Łęczna.
-Zespół Szkół im. Króla Kazimierza Jagiellończyka w Łęcznej , obecny był Wicestarosta Michał Pelczarski
-Zespół Szkół Rolniczych w Kijanach, obecna była Naczelnik Wydziału Inwestycji i Rozwoju Powiatu Joanna Puła
-Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Podgłębokiem, obecna była Naczelnik Wydziału Promocji, Turystyki i Kultury Wioleta Olender
-Ośrodek Rewalidacyjno- Wychowawczy w Łęcznej, obecny był Starosta Krzysztof Niewiadomski