Łęczyńskie Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych zaprasza przedstawicieli samorządów, organizacji pozarządowych, jednostek organizacyjnych z obszaru pomocy społecznej, integracji społecznej i zawodowej, edukacji, kultury, sportu, zdrowia,

dnia 8.05.2023 r. do Środowiskowego Domu Samopomocy Podzamcze 2,

I piętro, godz. 10:00 – 12:00,

Współpraca organizacji pozarządowych z samorządem, będzie jednym z tematów przewodnich spotkania organizacji pozarządowych z terenu Miasta i Gminy Łęczna oraz Powiatu Łęczyńskiego.

Celem spotkania jest podniesienie skuteczności i efektywności współpracy w sferze zadań publicznych.

Spotkanie poprowadzi dr Paweł Wiśniewski działacz społeczny i prawnik, doktor nauk społecznych w zakresie socjologii. Adiunkt w Uczelni Korczaka Akademii Nauk Stosowanych w Warszawie i współpracownik Kolegiów Pracowników Służb Społecznych w Lublinie i Biłgoraju.

Serdecznie zapraszamy na to wyjątkowe spotkanie.