Już w najbliższą sobotę, 24 września, zapraszamy na plac przy Starostwie Powiatowym w Łęcznej na Powiatowy Jarmark Produktu Lokalnego.

Podczas wydarzenia będzie można skosztować wielu lokalnych przysmaków oraz nabyć m.in. produkty wyróżnione znakiem jakości Markowy Produkt Powiatu Łęczyńskiego. Każdy znajdzie również coś dla siebie spośród wielu wyrobów rękodzielniczych prezentowanych przez naszych Gości. Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych, konkursowych zmagań i występów artystycznych. Ci, którzy nie przyłączyli się jeszcze do #ZałogiCzarusia będą mieli szansę wspomóc akcję leczenia tego dzielnego chłopczyka.

Na stoiskach znajdziecie chleb, wędliny czy warzywa i owoce od lokalnych rolników i wytwórców. Będzie również możliwość darmowej degustacji części wyrobów i spróbowania nieznanych smaków. Wachlarz możliwości zaprezentują także rękodzielnicy z terenu naszego powiatu.

Dla najmłodszych przygotowaliśmy konkurs plastyczny „Jarmark widziany oczami dziecka”.
Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej Powiatowy Jarmark Produktu Lokalnego.

Serdecznie zapraszamy – 24.09.2022 r. w godz. 8:00 – 15:00.