Informuję, iż XLI Sesja Rady Powiatu w Łęcznej odbędzie się 27 września 2022 roku o godzinie 11.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łęcznej, al. Jana Pawła II 95B.

Proponowany porządek obrad:

1. Otwarcie obrad.
  2. Złożenie ślubowania przez Radną.
  3. Stwierdzenie quorum.
  4. Przyjęcie wniosków do porządku obrad.
  5. Przyjęcie protokołu z XL Sesji Rady Powiatu.
  6. Sprawozdanie Starosty z pracy Zarządu Powiatu między sesjami.
  7. Informacja Zarządu Powiatu o przebiegu wykonania budżetu powiatu za I półrocze 2022 roku wraz z opinią Regionalnej Izby Obrachunkowej.
  8. Podjęcie uchwały:
    a) zmieniająca uchwałę w sprawie wieloletniej prognozy finansowej,
    b) w sprawie zmian w budżecie powiatu na 2022 rok,
    c) zmieniająca uchwałę w sprawie ustalenia składów osobowych komisji stałych Rady Powiatu w Łęcznej,
    d) w sprawie wyrażenia zgody na przystąpienie Powiatu Łęczyńskiego do zadania pn. „Projekt innowacyjno-wdrożeniowy w zakresie oceny funkcjonalnej” oraz zawarcia porozumienia między Powiatem Łęczyńskim a Uniwersytetem Śląskim w Katowicach w sprawie udziału w ww. zadaniu,
    e) w sprawie zmiany statutu Klubu „Senior+” w Łęcznej,
    f) w sprawie zmiany nazwy jednostki budżetowej pod nazwą Dzienny Dom „Senior+” w Jaszczowie oraz nadania tej jednostce nowego statutu.
  9. Interpelacje, zapytania, wnioski, oświadczenia radnych i informacje.
  10. Zamknięcie obrad.

Szanowni Państwo

w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców powiatu, w związku z zagrożeniem epidemiologicznym proszę o udział w sesji poprzez transmisję w internecie.

Przewodniczący Rady
Arkadiusz Biegaj