„Przede wszystkim bądźcie dobrymi ludźmi.” – takie, wśród wielu innych, życzenia usłyszeli dziś uczniowie ostatnich klas szkół ponadpodstawowych.

Uroczyste zakończenie roku tegorocznych Abiturientów odbyło się dziś w szkołach prowadzonych przez Powiat Łęczyński. Nie zabrakło wyróżnień, wspomnień i kwiatów. Polały się również łzy wdzięczności i wzruszenia, bo to przecież koniec ważnego etapu w życiu młodych ludzi, ale też ich Rodziców i Nauczycieli.

W uroczystościach uczestniczyli m.in. wicestarosta Michał Pelczarski, sekretarz powiatu Wioleta Wachewicz, naczelnik Wydziału Obsługi Szkół i Placówek Oświatowych Dorota Makara, dyrektorzy szkół średnich, prezes Fundacji Akademia Sportu Górnika Łęczna Maciej Grzywa i Prezes Górnika Łęczna Piotr Sadczuk.