Lokalny Punkt Informacyjny w Białej Podlaskiej zaprasza 10.02.2021 r. na webinarium „Własna firma – dotacje na założenie działalności gospodarczej”. Na spotkaniu zostaną przedstawione możliwości uzyskania wsparcia ze środków Funduszy Europejskich, które są dostępne dla osób zainteresowanych powrotem na rynek pracy oraz tych, którzy planują rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Aby zarejestrować się na spotkanie, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Link do webinarium zostanie umieszczony najpózniej w dniu webinarium tj. 10 lutego 2021 r. na stronie internetowej Regionalnego Programu Województwa Lubelskiego. Wystarczy w niego kliknąć, po czym wybrać udział za pomocą przeglądarki – „Zamiast tego dołącz w przeglądarce”, potem należy wpisać swoje imię i nazwisko i kliknąć przycisk „Dołącz”

Program szkolenia:

• 11.00 -11.05 Powitanie uczestników
  • 11.40 -12.00 Sesja pytań i odpowiedzi.