powiat łęczyński
facebook youtube bip epuap mapa strony kontrast strony powieksz tekst

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w webinarium pn. „Przyśpieszanie efektywności energetycznej MŚP” oraz w spotkaniach b2b z norweskimi i zagranicznymi firmami, działającymi na rzecz strategii rozwoju „zielonych technologii”. Obydwa wydarzenia odbędą się 25 lutego 2021 r. w godzinach 09:30-17:00.                                 

Spotkania B2B odbędą się zaś w godz. 13:30-17:00 za pośrednictwem komunikatora wbudowanego w platformę b2match. W tym celu konieczne jest zalogowanie się do platformy oraz wybór umówionego na daną godzinę spotkania i połączenie się z rozmówcą.

Do udziału w spotkaniach zachęcamy przede wszystkim firmy zainteresowane poprawą swej efektywności i poszukujące oszczędności w gospodarowaniu energią, które planują inwestycje lub mają pomysł na wspólne przedsięwzięcie biznesowe z partnerem norweskim lub zagranicznym, m.in. w obszarach:

  • wytwarzania ciepła i dystrybucji energii w oparciu o odnawialne źródła energii;
  • fotowoltaiki, energii wodnej, wiatrowej, a także pomp ciepła i budownictwa z rozwiązaniami inteligentnymi, energooszczędnymi i proekologicznymi;
  • zmniejszenia strat w energii poprzez zastosowanie ekologicznych i energooszczędnych rozwiązań zużycia energii;
  • wprowadzania zmian w polityce energetycznej oraz potrzebę wykorzystywania odnawialnych źródeł energii;
  • ochrony środowiska i ograniczenia niskiej emisji dzięki rozwojowi inwestycji odnawialnych źródeł energii;
  • wspierania implementacji innowacyjnych rozwiązań z zakresu właściwego gospodarowania energią, technologią służącą optymalizacji jej zużycia, termomodernizacji obiektów, podnoszenia efektywności energetycznej oraz wytwarzania energii z „czystych źródeł”.

Udział w spotkaniach umożliwi:
– nawiązanie kontaktów biznesowych;
– wymianę doświadczeń z zagranicznymi przedstawicielami biznesu;
– pozyskanie nowych zleceń, kontrahentów i dostawców;
– zdobycie wiedzy nt. jak finansować rozwój tej współpracy.

Udział w spotkaniach to efektywny i wygodny sposób na nawiązanie współpracy biznesowej w jednym miejscu i czasie. Aby wziąć udział zarówno w webinarium, jak i w spotkaniach b2b, należy wypełnić formularz rejestracyjny online na stronie internetowej wydarzeniaDzień przed wydarzeniem na adres e-mail uczestnikom zostanie przesłany link do webinarium, które odbędzie się 25 lutego w godz. 09:30-13:10. 

Oficjalne języki wydarzenia to język polski i język angielski.

Źródło informacji: https://www.parp.gov.pl/component/content/article/67280:przyspieszanie-efektywnosci-energetycznej-msp-webinarium-i-spotkania-b2b-online-z-norweskimi-firmami-25-lutego