Jeżeli działasz w KGW na terenie województwa lubelskiego, już dziś zgłoś się na szkolenie ,,Lokalne, regionalne i tradycyjne szansą dla Kół Gospodyń Wiejskich II” realizowane przez Fundację Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej.

Podczas szkolenia dowiesz się:
– jak działają krótkie łańcuchy dostaw oraz w jaki sposób KGW może sprzedawać produkty,
– jak krajowe i unijne systemy jakości żywności wspierają producentów,
– jak KGW może stać się liderem – budowa partnerstw oraz źródła finansowania.

Zgłoszenia można nadsyłać pocztą tradycyjną oraz elektroniczną do 25 września br. Szkolenie odbędzie się 21 października w siedzibie ODR w Końskowoli z zachowaniem wszelkich środków ostrożności w związku z pandemią COVID-19. W ramach szkolenia, każdy uczestnik otrzyma materiały szkoleniowe, posiłek oraz dyplom poświadczający zdobytą wiedzę.
Więcej szczegółów na stronie http://www.lodr.konskowola.pl/…/1570-zaproszenie-na…