powiat łęczyński
facebook youtube bip epuap mapa strony kontrast strony powieksz tekst

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości  zaprasza zainteresowanych przedsiębiorców do skorzystania z oferty bezpłatnych kursów on-line „Akademii PARP”. Interaktywna platforma zawiera szkolenia dla osób chcących poszerzyć wiedzę z obszaru prawa, marketingu, zarządzania, finansów oraz doskonalenia kompetencji miękkich. Od 14 września aktywny jest nowy bezpłatny kurs – „Zarządzanie kryzysowe w MŚP”.

Dla małych i średnich przedsiębiorstw obecna sytuacja związana z pandemią spowodowaną wirusem COVID-19 stanowi niemałe wyzwanie, dlatego tak ważne w tym trudnym okresie są wszelkie decyzje podejmowane przez przedsiębiorców. Powstały wskutek pandemii kryzys może dotknąć każde, także dotychczas świetnie funkcjonujące przedsiębiorstwo, jednak kluczem do jego przezwyciężenia jest właściwa i szybka reakcja zatrudnionego w  nim zespołu, która często zadecyduje o „być albo nie być” firmy na rynku.

Gdzie zatem szukać pomocy w trudnych dla firmy sytuacjach? Akademia PARP wychodzi naprzeciw potrzebie przedsiębiorców dbających o prawidłowe działanie własnej firmy w większości, także tych niełatwych, sytuacji rynkowych i rozszerza swoją ofertę o kurs „Zarządzanie kryzysowe w MŚP„, na który można zapisać się już dziś.

Zapisów można dokonać pod linkiem: www.akademia.parp.gov.pl/course/view.php?id=31akademia.parp.gov.pl/course/view.php?id=31