Dożynki Powiatowe to ważna dla całej naszej społeczności uroczystość. Ze względu na zaistniałą sytuację epidemiologiczną związaną z zagrożeniem koronawirusem SARS-CoV-2, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych mieszkańców podjęliśmy decyzję o ograniczeniu obchodów tegorocznego Święta Plonów.

Pragniemy jednak wspólnie z mieszkańcami powiatu łęczyńskiego symbolicznie podziękować Bogu za zebrane plony, a rolnikom za ich ciężką pracę i codzienny trud podczas uroczystej Mszy Świętej, która odbędzie się w dniu 6️ września 2️020 o godz. 1️2:00 przy kościele pw. św. Marii Magdaleny w Łęcznej.

Uroczystość będzie transmitowana ON LINE. Informacje o kanałach transmisji znajdą Państwo w naszych mediach społecznościowych i na stronie Starostwa Powiatowego w Łęcznej.