Lokalny Punkt Informacyjny w Zamościu zaprasza 29 lipca br.  o godz.10:00 na webinarium pt. „Aktualne formy wsparcia dla przedsiębiorców z Funduszy Europejskich”. Spotkanie przeznaczone jest dla przedsiębiorców szukających możliwości finansowania swoich inwestycji oraz tych, którzy zainteresowani są szkoleniami dla siebie i swoich pracowników. W spotkaniu mogą wziąć udział również wszyscy zainteresowani tematyką Funduszy Europejskich.

Program spotkania:

10.00 – 10.05 Informacje organizacyjne oraz oferta sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich

10.05 – 10.30 Możliwości finansowania inwestycji z krajowych programów operacyjnych oraz Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego

10.30 – 10:40 Szkolenia z dofinansowaniem z Funduszy Europejskich

10.45 – 11.00 Pytania i odpowiedzi

Aby zarejestrować się należy wypełnić formularz rekrutacyjny dostępny <<TUTAJ>>. Link do webinarium zostanie przesłany w wiadomości email po zarejestrowaniu się na wydarzenie (prosimy również sprawdzić folder SPAM). Wystarczy w niego kliknąć, po czym wybrać udział za pomocą przeglądarki – „Zamiast tego dołącz w przeglądarce”, potem należy wpisać swoje imię i nazwisko i kliknąć przycisk „Dołącz”

Więcej informacji pod numerem telefonu 84 638-02-67. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Źródło: http://www.rpo.lubelskie.pl/rpo/wiadomosci/wydarzenia/webinarium-aktualne-formy-wsparcia-dla-przedsiebiorcow-z-funduszy-europejskich2/