Kolejni mieszkańcy powiatu łęczyńskiego zostali uhonorowani za szczególne osiągnięcia we współzawodnictwie sportowym w 2019 r.

List gratulacyjny oraz nagroda finansowa za szczególne osiągnięcia sportowe w roku 2019 została przyznana w dyscyplinie sumo Magdzie Skrajnowskiej, zawodniczce Klubu Sportowego „ONI” Lublin. Sumitka jest zdobywczynią I miejsca na Mistrzostwach Świata Seniorów Osaka (Japonia) 11-13.10.2019 r.
List gratulacyjny oraz nagrodę finansową otrzymał także trener Aleksander Sztanuchin za wkład włożony w sukcesy zawodniczki Magdy Skrajnowskiej.

Uroczyste wręczenie podziękowań odbyło się 4 marca br. w Starostwie Powiatowym w Łęcznej. Nagrody z rąk Starosty Krzysztofa Niewiadomskiego w imieniu sportsmenki odebrał trener Aleksander Sztanuchin.

Gratulujemy sukcesów, życzymy powodzenia w dalszej karierze, ciesząc się jednocześnie, że mamy tak wspaniałych sportowców reprezentujących nasz powiat na arenie międzynarodowej.