W dniu dzisiejszym mija rok od I sesji Rady Powiatu Łęczyńskiego. 22 listopada 2018 r. nowo wybrani Radni złożyli ślubowanie.

„Uroczyście ślubuję rzetelnie i sumiennie wykonywać obowiązki wobec Narodu Polskiego, strzec suwerenności i interesów Państwa Polskiego, czynić wszystko dla pomyślności Ojczyzny, wspólnoty samorządowej powiatu i dobra obywateli, przestrzegać Konstytucji i innych praw Rzeczypospolitej Polskiej”.

Podczas sesji wybrano Przewodniczącego Rady Powiatu, którym został Arkadiusz Biegaj, Wiceprzewodniczącym Rady Powiatu została Jadwiga Jaskułecka. Wybrano również Zarząd Powiatu – Starostą Łęczyńskim został Krzysztof Niewiadomski.

Wszystkim Radnym i Członkom Zarządu dziękujemy za dotychczasową działalność, życząc jednocześnie dalszej owocnej pracy na rzecz rozwoju naszego Powiatu.