„Razem, Zdrowo, Rozwojowo” to prozdrowotna inicjatywa Polskich Sieci Elektroenergetycznych. W ramach konkursu Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Podgłębokiem realizuje projekt „WzMocnij swoje otoczenie”.

Jedynym z etapów jego realizacji było spotkanie, którego tematem był problem nadwagi, otyłości, cukrzycy, anoreksji, bulimii i chorób niewydolnościowych. Uczestnicy spotkania, wśród których nie zabrakło mieszkańców Gminy Cyców, dowiedzieli się jak walczyć z chorobami oraz jak ich uniknąć w przyszłości. Konkursy z nagrodami, zdrowy poczęstunek, upominki oraz zaproszenia na bezpłatne badania składu ciała wraz z indywidualną konsultacją dyplomowanego dietetyka to jedne z licznych atrakcji zapewnionych przez organizatorów.