Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Łęcznej informuje, że 18 października 2019 r. w siedzibie Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łęcznej, ul. Krasnystawska 52 (budynek Szpitala Powiatowego, II piętro) w godz. 1100 – 1400 zorganizowana  zostanie wystawa grzybów świeżych.

Celem wystawy jest upowszechnienie wiedzy o grzybach jadalnych i trujących, sposobach ich rozróżniania, bezpiecznego zbierania i spożywania. Oferta edukacyjna kierowana jest do mieszkańców powiatu łęczyńskiego, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci i młodzieży oraz ich opiekunów i nauczycieli.

Zorganizowane grupy proszone są o kontakt telefoniczny (81 752 31 67) w przeddzień wystawy w celu sprawnej  koordynacji zadania.