Dziś, 2 września br. wszystkie szkoły na nowo zapełniły się uczniami. Również i nasze jednostki oświatowe uroczyście powitały nowy rok szkolny 2019/2020.

Doceniamy potęgę wiedzy i edukacji, dlatego też przedstawiciele Starostwa udali się do wszystkich szkół powiatowych, aby osobiście przekazać uczniom życzenia sukcesów w nowym roku szkolnym. Michał Pelczarski – Wicestarosta Łęczyński, Wioletta Wachewicz – Sekretarz Powiatu Łęczyńskiego, Arkadiusz Biegaj – Przewodniczący Rady Powiatu, Marta Piwońska – Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Spraw Społecznych towarzyszyli uczniom w inauguracji. Jak powiedział ks. prof. Michała Heller „Piękno naukowej przygody polega na tym, że nigdy nie zabraknie dalszych znaków zapytania”, życzymy więc Wam codziennie nowych wyzwań, które pozwolą otworzyć Wasze umysły na wiedzę i nowe doświadczenia.