powiat łęczyński
facebook youtube bip epuap mapa strony kontrast strony powieksz tekst

W dniu 21.08.2019 r. w ramach działań reintegracyjnych pracownicy Łęczyńskiej Spółdzielni Socjalnej Osób Prawnych „Pod dobrym adresem” założonej przez Powiat Łęczyński i Gminę Łęczna, uczestniczyli w wizycie studyjnej.

Uczestnicy spotkania odwiedzili Spółdzielnie Socjalne Osób Prawnych „Niedźwiadek” w Adamowie oraz „Promyk Nadziei” w Krzywdzie. Celem wizyty była wymiana doświadczeń i dobrych praktyk z zakresu aktywnej integracji i przedsiębiorczości społecznej.  Była to również okazja, aby poznać historię powstania i rozwoju spółdzielni działających w tych samych branżach – czyli w usługach cateringowych, porządkowych czy pielęgnacji terenów zielonych.  Po pysznym obiedzie przygotowanym przez Spółdzielnię „Promyk Nadziei” w ramach aktywizacji i aktywnej integracji nastąpiło zwiedzanie Muzeum H. Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej.

Wszyscy pełni energii do pracy, zmotywowani do działania i  bogaci w  nowe  doświadczenia wrócili do Łęcznej.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców powiatu łęczyńskiego do zapoznania się z działalnością Spółdzielni Socjalnej „Pod dobrym adresem”, założonej w 2018 r. Więcej informacji na stronie internetowej: www.poddobrymadresemleczna.com.pl