24 maja 2019 r. Lubelski Oddział Regionalny świętował 25-lecie Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Uroczystość rozpoczęła się Mszą św. w Archikatedrze Lubelskiej, a następnie uczestnicy spotkali się w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, gdzie posadzili jubileuszowy dąb. Powiat Łęczyński reprezentowali: Krzysztof Niewiadomski – Starosta oraz Michał Pelczarski – Sekretarz.

Przybyłych gości, wśród których byli parlamentarzyści, władze państwowe i samorządowe, dawni dyrektorzy oraz osoby współpracujące z lubelskim oddziałem, powitali: Maria Fajger – prezes ARiMR wraz z Krzysztofem Gałaszkiewiczem – dyrektorem Lubelskiego Oddziału ARiMR. Podczas uroczystej konferencji odbyły się okolicznościowe przemówienia podsumowujące działalność Lubelskiego Oddziału. Prezes Maria Fajger podkreśliła, że ARiMR to przede wszystkim ludzie, to dzięki nim Lubelski Oddział pełni ogromną rolę w rozwoju rolnictwa i obszarów wiejskich Lubelszczyzny.

Podczas uroczystości wręczono odznaczenia beneficjentom oraz medale dla pracownik za długoletnia służbę.