Innowacja, nowoczesne technologie informatyczne, zabawa połączona z nauką języka angielskiego, zdrowa rywalizacja – oto hasła II Powiatowego Konkursu z Języka Angielskiego z Zastosowaniem Technologii Informatycznej – LIP READING „Zgadnij co mówię”. Wśród gości obecny był Dawid Kostecki – Wicestarosta Łęczyński.

Konkurs zorganizowany został przez nauczycieli języka angielskiego Zespołu Szkół w Puchaczowie, panie Beatę Salamuchę i Jolantę Borys, panią Monikę Szurek wicedyrektora i nauczyciela informatyki oraz panią Ewę Dołgań-Panas z Centrum Helen Doron w Łęcznej. W konkursie wzięli udział uczniowie z 9 szkół podstawowych z powiatu łęczyńskiego.

Zwycięzcy:

MIEJSCE I: Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Armii Krajowej w Ostrówku:
Natalia Biernacka, Filip Dobosz, Marta Kanaszewska
MIEJSCE II: Szkoła Podstawowa w Piasecznie:
Paulina Dziadko, Oliwia Morawska, Kalina Skoczylas
MIEJSCE III: Szkoła Podstawowa im. Natalii Nekraszowej w Jaszczowie:
Hanna Zawadzka, Laura Gracan, Wiktor Wieczorek

Zwycięzcom gratulujemy wygranej a nauczycielom dziękujemy za rzetelne przygotowanie uczniów do konkursu.