Już po raz dwudziesty Miejsko-Górniczy Klub Sportowy „Gwarek” Łęczna był organizatorem grudniowych zawodów bokserskich. Uczestnikom zawodów kibicował Członek Zarządu Powiatu Łęczyńskiego – Arkadiusz Onyszko.

W tym roku zawody przeprowadzono w dwóch częściach:

• walki przedmeczowe zorganizowane we współpracy z Lubelskim Okręgowym Związkiem Bokserskim
  • mecz pomiędzy MGKS Gwarek Łęczna, a Reprezentacją Województwa Lubelskiego.

W walkach przedmeczowych do ringu weszło 16 zawodników z klubów: Kalina Lublin, Berej Boxing Lublin, Za Bramą Kraśnik, Płomień Minkowice, Tomaszów Lubelski, oraz Avia Świdnik. Poziom tych walk dał wszystkim nadzieje na rozwój pięściarstwa w naszym regionie.
Zawodnicy otrzymali dyplomy i medale, które wręczała Mistrzyni Europy Daria Puszka.
Punktualnie o godzinie 17.00 bardzo uroczystą prezentacją obu drużyn rozpoczął się mecz pomiędzy MGKS Gwarek Łęczna, a Reprezentacją Województwa.

Więcej informacji: http://mgksgwarek.com/jubileuszowa-barborka-xx-bokserski-mecz-barborkowy