5 stycznia 2019 r. w Świdniku odbyły się V Mistrzostwa Lubelszczyzny Samorządowców w halowej piłce nożnej. W zawodach wzięło udział 6 drużyn – reprezentanci naszego Starostwa, Gmina Świdnik, Starostwo Powiatowe Puławy, Urząd Gminy Kąkolewnica, Urząd Gminy Borzechów, Urząd Gminy Chełm.

Starostwo Powiatowe w Łęcznej reprezentowali: Mariusz Łagodziński, Paweł Kowalik, Tomasz Sowa, Artur Wilkowicz ,Rafał Mazurkiewicz, Janusz Radko, Radosław Mróz, Marek Kloc, Michał Mazur, Ryszard Kurzępa ,Stanisław Bosak, Łukasz Sawicki koszulki biało-niebieskie).

Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym”. Mecze rozgrywane były 2*8 minut jeden mecz. Wyniki meczów: GM Świdnik-UG Chełm 0:2, SP Puławy-SP Łęczna 2:3, UG Kąkolewnica-UG Borzechów 5:3, GM Świdnik-SP Puławy 3:1, UG Kąkolewnica-UG Chełm 3:1, UG Borzechów-SP Łęczna 1:2, GM Świdnik-UG Kąkolewnica 5:1, UG Borzechów-SP Puławy 1:0, SP Łęczna-UG Chełm 1:1, GM Świdnik-UG Borzechów 1:1, SP Łęczna-UG Kąkolewnica 2:0, UG Chełm-SP Puławy 1:2, GM Świdnik-SP Łęczna 2:1, UG Chełm-UG Borzechów 5:0, SP Puławy-UG Kąkolewnica 1 :3.

Końcowa klasyfikacja: I m-ce: GM Świdnik II m-ce: SP Łęczna III m-ce: UG Kąkolewnica IV m-ce: UG Chełm V m-ce: UG Borzechów VI m-ce: SP Puławy.

Poziom zawodów był bardzo wyrównany, do ostatniego meczu trwała rywalizacja o pierwsze miejsce, które wywalczyli gospodarze turnieju. Organizatorem zawodów było Stowarzyszenie „Sport Dla Wszystkich”.