Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu


Starostwo Powiatowe

al. Jana Pawła II 95a
21-010 Łęczna

(81) 531 52 00

(81) 531 52 01

(81) 752 64 64

Facebookpowiatleczynski

Biuletyn Informacji Publicznej Rządowe Centrum Legislacji
Strona Główna » Zdrowie » Powiatowa Sieć Szkół ... » Spotkanie Powiatowego ...

Spotkanie Powiatowego Zespołu ds. Szkół Promujących Zdrowie z koordynatorami Szkół Promujących Zdrowie z Powiatu Łęczyńskiego

W dniu 11 grudnia 2013 r. w Starostwie Powiatowym w Łęcznej odbyło się spotkanie dotyczące Sieci Szkół Promujących Zdrowie.

Na zaproszenie Starosty Łęczyńskiego w spotkaniu wzięło udział wielu gości: z Powiatowego Zespołu ds. Szkół Promujących Zdrowie i koordynatorzy Szkół Promujących Zdrowie oraz osoby zajmujące się promocją zdrowia i profilaktyką. Spotkanie otworzył Pan Wicestarosta Kazimierz Radko, który podkreślił znaczenie istnienia Szkół Promujących Zdrowie oraz już 10 letni okres działalności w Powiecie Łęczyńskim. W trakcie spotkania zostały omówione m.in. procedury przystępowania szkół do Lubelskiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie oraz harmonogram prac Wojewódzkiego Zespołu ds. Szkół Promujących Zdrowie. Na zakończenie uczestnicy spotkania mogli także przedstawić swoje propozycje i sugestie dotyczące szkoleń i konkursów na 2014 rok.

Galeria

Geoportal
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty
Dożynki Powiatu Łęczyńskiego 2017 w Milejowie
zobacz
Szpital Powiatowy w Łęcznej
zobacz

Copyright © 2018 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

projektowanie stron wwwprojektowanie stron www